Trail Backpack 40L
Trail Backpack 40L från Swedemount är en ryggsäck med fokus på generös packvolym och stabil bärkomfort.Med en volym på 40 liter finns gott om plats i det rymliga huvudfacket för kläder och utrustning under längre turer. Två sidofickor, framficka med dragkedja och ett övre fack med dragkedja gör det enkelt att organisera packningen och snabbt nå det du behöver. Innerfack ger extra struktur och en nyckelring inuti håller småsaker på plats. Justerbar bröstrem och justerbar midjerem med magficka hjälper till att fördela vikten och hålla ryggsäcken stabil i rörelse. Vadderade och justerbara axelremmar tillsammans med vadderad ryggpanel i mesh ger en bekväm känsla även när den är fullpackad.• Volym 40 L • Vikt 650 g • Rymligt huvudfack • Två sidofickor • Justerbar bröstrem • Justerbar midjerem • Magficka framtill • Vadderad meshrygg • Nyckelring inuti Läs mer om Trail Backpack 40L.
Passar för ej specificerat.
0.00/10 (0 röster)
Se topplistan med alla Ryggsäckar.
Var köper jag Trail Backpack 40L?
Trail Backpack 40L finns att köpa hos Sportshopen SE.
Vad kostar Trail Backpack 40L?
Hos Sportshopen SE kan du köpa Trail Backpack 40L för 599 kr.
Vilket artikelnummer har Trail Backpack 40L?
Trail Backpack 40L har artikelnumret A145639_610_101. EAN-13: 7321383543728.
Vem passar Trail Backpack 40L för?
Målgrupp är ännu inte specificerad för Trail Backpack 40L.
Vilket betyg har Trail Backpack 40L?
Trail Backpack 40L är ny på sidan och har ännu inte fått några röster.