Jobbigt med matlagning? Då kanske en matkasse kan vara något? Hitta den bästa matkassen för dig.
Aarke Coffee Maker Glaskanna (Kannor i kategorin Dukning &Amp; Servering)
Tips! Svep bilden åt höger/vänster för att rösta. Tips! Rösta med pilarna på tangentbordet enligt nedan:
↑ Hoppa
Om produkten:

Aarke Coffee Maker Glaskanna

<p>Aarke Coffee Maker glaskanna är en elegant reservdel designad för Aarkes Coffee Maker kaffebryggare. Med en kapacitet på 1,25 liter, motsvarande cirka 10 koppar kaffe, och en storlek på 18 x 15 x 14 cm är den både rymlig och lätt att hantera i vardagen. Den är tillverkad av hållbart glas kombinerat med ett enkelt handtag i svart plast, vilket ger ett lätt och modernt uttryck som matchar Aarkes minimalistiska designlinje. Dessutom tål kannan diskmaskin, vilket gör den extra praktisk i en hektisk vardag.</p><p>Aarke är känt för sin skandinaviska design med fokus på kvalitet och funktionalitet, och denna glaskanna är inget undantag. Den är skapad som en perfekt ersättning om din originalkanna behöver bytas ut, så att din kaffebryggare alltid är redo att användas. Aarke Coffee Maker glaskanna förenar stil, användarvänlighet och hållbarhet – ett självklart val för kaffeälskare som värdesätter både design och funktion.</p> Läs mer om Aarke Coffee Maker Glaskanna.

Passar för ej specificerat.

0.00/10 (0 röster)

Se topplistan med alla Kannor.

Var köper jag Aarke Coffee Maker Glaskanna?

Aarke Coffee Maker Glaskanna finns att köpa hos Bagaren och Kocken.

Vad kostar Aarke Coffee Maker Glaskanna?

Hos Bagaren och Kocken kan du köpa Aarke Coffee Maker Glaskanna för 399 kr.

Vilket artikelnummer har Aarke Coffee Maker Glaskanna?

Aarke Coffee Maker Glaskanna har artikelnumret 70415. EAN-13: 7350091795440.

Vem passar Aarke Coffee Maker Glaskanna för?

Målgrupp är ännu inte specificerad för Aarke Coffee Maker Glaskanna.

Vilket betyg har Aarke Coffee Maker Glaskanna?

Aarke Coffee Maker Glaskanna är ny på sidan och har ännu inte fått några röster.

Läs mer om produkten