Sugen på en surfplatta? Se då sidan om de bästa surfplattorna.
Prydnadskuddar Fothergilla Set Om 2 - (Kudde Utomhus i kategorin Loungemöbler)
Tips! Svep bilden åt höger/vänster för att rösta. Tips! Rösta med pilarna på tangentbordet enligt nedan:
↑ Hoppa
Om produkten:

Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 -

Addera lite färg till din inredning med dessa enkla; men ändå dekorativa kuddar. Där är flera fläckar i olika dämpade nyanser på en beige bakgrund som smälter in särskilt väl med bohemisk interiör. Kuddfodralet är gjort av högkvalitativa material som är mjukt och skönt; så kudden blir en härlig plats för en tupplur. Addera lite färg till din inredning med dessa enkla; men ändå dekorativa kuddar. Där är flera fläckar i olika dämpade nyanser på en beige bakgrund som smälter in särskilt väl med bohemisk interiör. Kuddfodralet är gjort av högkvalitativa material som är mjukt och skönt; så kudden blir en härlig plats för en tupplur. Specifikationer Specifikationer Färg: Flerfärgad/beige Färg: Flerfärgad/beige Material: Polyester; Bomull Material: Polyester; Bomull Montering: Kräver inte installation Montering: Kräver inte installation Erbjudandet inkluderar: 2 x kudde Erbjudandet inkluderar: 2 x kudde Garantitidår): 2 Garantitidår): 2 Antal paket: 1 Antal paket: 1 Kategori: Scatter kudde Kategori: Scatter kudde Utomhus/Inomhus: Utomhus Utomhus/Inomhus: Utomhus Viktiga funktioner: Iögonfallande inredningsdetalj; Dekorativ; men ändå funktionell; Unik färgkombination; Lättskötta och hållbara material; Dynöverdrag med dolda sömmar och blixtlås Viktiga funktioner: Iögonfallande inredningsdetalj; Dekorativ; men ändå funktionell; Unik färgkombination; Lättskötta och hållbara material; Dynöverdrag med dolda sömmar och blixtlås Skötselanvisningar: Polyester: Endast handtvätt, använd kallt vatten och milt rengöringsmedel. Skötselanvisningar: Polyester: Endast handtvätt, använd kallt vatten och milt rengöringsmedel. Materialets sammansättning: 50 bomull; 50 polyester Materialets sammansättning: 50 bomull; 50 polyester Form: Fyrkantig Form: Fyrkantig Stil: Modern Stil: Modern Färg: Flerfärgad/beige Färg: Flerfärgad/beige Material: Polyester; Bomull Material: Polyester; Bomull Montering: Kräver inte installation Montering: Kräver inte installation Erbjudandet inkluderar: 2 x kudde Erbjudandet inkluderar: 2 x kudde Garantitidår): 2 Garantitidår): 2 Antal paket: 1 Antal paket: 1 Kategori: Scatter kudde Kategori: Scatter kudde Utomhus/Inomhus: Utomhus Utomhus/Inomhus: Utomhus Viktiga funktioner: Iögonfallande inredningsdetalj; Dekorativ; men ändå funktionell; Unik färgkombination; Lättskötta och hållbara material; Dynöverdrag med dolda sömmar och blixtlås Viktiga funktioner: Iögonfallande inredningsdetalj; Dekorativ; men ändå funktionell; Unik färgkombination; Lättskötta och hållbara material; Dynöverdrag med dolda sömmar och blixtlås Skötselanvisningar: Polyester: Endast handtvätt, använd kallt vatten och milt rengöringsmedel. Skötselanvisningar: Polyester: Endast handtvätt, använd kallt vatten och milt rengöringsmedel. Materialets sammansättning: 50 bomull; 50 polyester Materialets sammansättning: 50 bomull; 50 polyester Form: Fyrkantig Form: Fyrkantig Stil: Modern Stil: Modern Mått och Vikt Mått och Vikt Produktbreddcm): 45 Produktbreddcm): 45 Produktdjupcm): 45 Produktdjupcm): 45 Produktens viktkg): 0.6 Produktens viktkg): 0.6 Allmänna måttcm): 45x45x10 Allmänna måttcm): 45x45x10 Produktbreddcm): 45 Produktbreddcm): 45 Produktdjupcm): 45 Produktdjupcm): 45 Produktens viktkg): 0.6 Produktens viktkg): 0.6 Allmänna måttcm): 45x45x10 Allmänna måttcm): 45x45x10 Läs mer om Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 -.

Passar för ej specificerat.

0.00/10 (0 röster)

Se topplistan med alla Kudde utomhus.

Var köper jag Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 -?

Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 - finns att köpa hos Chilli.se.

Vad kostar Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 -?

Hos Chilli.se kan du köpa Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 - för 369 kr.

Vilket artikelnummer har Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 -?

Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 - har artikelnumret 3083682. EAN-13: 04251682275781.

Vem passar Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 - för?

Målgrupp är ännu inte specificerad för Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 -.

Vilket betyg har Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 -?

Prydnadskuddar Fothergilla set om 2 - är ny på sidan och har ännu inte fått några röster.

Läs mer om produkten