Jobbigt med matlagning? Då kanske en matkasse kan vara något? Hitta den bästa matkassen för dig.
Nod Elektrisk Knivslip Europeisk (Knivslipar i kategorin Matlagning &Amp; Beredning)
Tips! Svep bilden åt höger/vänster för att rösta. Tips! Rösta med pilarna på tangentbordet enligt nedan:
↑ Hoppa
Om produkten:

Nod Elektrisk knivslip europeisk

<p>Med den här elektriska knivslipen från NOD ger du enkelt en ny egg till en gammal sliten kniv på bara ett par minuter. Tack vare de tre stegen slipper du enkelt slöa knivar, utan att behöva göra hela jobbet med att slipa upp eggen manuellt. All matlagning är roligare och faktiskt även säkrare med en vass kniv, eftersom det gör det enklare att skära och minskar risken för att slinta.</p><p>NOD elektrisk knivslip har tre olika steg, som du kan välja mellan eller kombinera för att uppnå ett optimalt resultat:</p><ul><li><p>Grovslipning 120# grit (diamant) – perfekt för trubbiga knivar som behöver en ny egg.</p></li><li><p>Finslipning 600# grit (diamant) – bra för regelbunden underhållsslipning.</p></li><li><p>Polering 1000# grit (resin) – idealisk för att ge bladet en fin finish efter finslipning.</p></li></ul><p>Använd knivslipen genom att första placera kniven i önskad slipskåra. Dra sedan kniven genom skåran från häl till spets med konstant hastighet, det bör ta 4-10 sekunder beroende på knivens storlek. Upprepa tills du är nöjd med skärpan. Kom ihåg att slipa på både vänster och höger sida av kniven.</p> Läs mer om Nod Elektrisk knivslip europeisk.

Passar för ej specificerat.

0.00/10 (0 röster)

Se topplistan med alla Knivslipar.

Var köper jag Nod Elektrisk knivslip europeisk?

Nod Elektrisk knivslip europeisk finns att köpa hos Bagaren och Kocken.

Vad kostar Nod Elektrisk knivslip europeisk?

Hos Bagaren och Kocken kan du köpa Nod Elektrisk knivslip europeisk för 1099 kr.

Vilket artikelnummer har Nod Elektrisk knivslip europeisk?

Nod Elektrisk knivslip europeisk har artikelnumret 61115. EAN-13: 7350101117842.

Vem passar Nod Elektrisk knivslip europeisk för?

Målgrupp är ännu inte specificerad för Nod Elektrisk knivslip europeisk.

Vilket betyg har Nod Elektrisk knivslip europeisk?

Nod Elektrisk knivslip europeisk är ny på sidan och har ännu inte fått några röster.

Läs mer om produkten