Sugen på en surfplatta? Se då sidan om de bästa surfplattorna.
Scanpan  Sts Stekpanneset 20 + 28 Cm (Stekpannor i kategorin Matlagning &Amp; Beredning)
Tips! Svep bilden åt höger/vänster för att rösta. Tips! Rösta med pilarna på tangentbordet enligt nedan:
↑ Hoppa
Om produkten:

Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm

<p>Detta Scanpan STS stekpanneset, som inkluderar en 20 cm och en 28 cm panna, är perfekt för både små och stora matlagningsuppgifter. Pannorna är tillverkade i rostfritt stål med en aluminiumkärna, vilket säkerställer utmärkt värmefördelning och exakt temperaturkontroll.</p><p>Scanpan STS-serien är designad med ett modernt utseende och utrustad med ergonomiska handtag som förblir svala under matlagningen. De höga, raka kanterna gör dem idealiska för både stekning och sjudning av olika rätter, och den kraftiga bottnen säkerställer att värmen fördelas jämnt.</p><p>Pannorna kan användas på alla typer av spisar, inklusive induktion, och tål ugnstemperaturer upp till 250°C, vilket gör dem mångsidiga för många typer av matlagning. Den robusta konstruktionen i kombination med Scanpans välkända hållbarhet gör detta set till ett oumbärligt redskap i varje kök.</p> Läs mer om Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm.

Passar för ej specificerat.

0.00/10 (0 röster)

Se topplistan med alla Stekpannor.

Var köper jag Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm?

Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm finns att köpa hos Bagaren och Kocken.

Vad kostar Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm?

Hos Bagaren och Kocken kan du köpa Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm för 1299 kr.

Vilket artikelnummer har Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm?

Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm har artikelnumret 64769. EAN-13: 083421207876.

Vem passar Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm för?

Målgrupp är ännu inte specificerad för Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm.

Vilket betyg har Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm?

Scanpan STS Stekpanneset 20 + 28 cm är ny på sidan och har ännu inte fått några röster.

Läs mer om produkten