Om produkten:
Halsband Sloan
Halsband i guldpläterad mässing. Kedja med organisk detalj och dekorerade med glaspärlor och sötvattenspärla. Finns även i annat utförande. Läs mer om Halsband Sloan.
Passar för honom och henne.
0.00/10 (0 röster)
Se topplistan med alla Halsband.
Var köper jag Halsband Sloan?
Halsband Sloan finns att köpa hos Hallbergs Guld.
Vad kostar Halsband Sloan?
Hos Hallbergs Guld så kan du köpa Halsband Sloan till priset 549 kr.
Vilket artikelnummer har Halsband Sloan?
Halsband Sloan har bland annat artikelnumret 188054.
Vem passar Halsband Sloan för?
Halsband Sloan är listad som en produkt som fungerar till både henne och honom.
Vilket betyg har Halsband Sloan?
Halsband Sloan är en ny produkt på vår hemsida och har därför ännu inte fått några röster.
TIPS! Rösta genom att svepa bilder. Svep åt höger om du gillar och åt vänster om du inte gillar.
